Zwiewna sukienka plus size MAGILA MAXI ( r. 46-56)
-
zapytaj o produkt
-
poleć znajomemu
-
dodaj opinię
- Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 199,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Opis
Sukienka plus size z lejącego materiału i hiszpańskim lookiem! Musisz koniecznie zapoznać się z tym modelem. Sukienka dla puszystych w tym modelu w świetny zwierzęcy print szalenie modny w tym sezonie. Sukienka maxi plus size posiada paseczek do wiązania dzięki czemu świetnie zaznaczysz talię dodając sylwetce kobiecych kształtów ( pasek jest dodatkiem, możesz nosić sukienkę bez niego - sukienka posiada w talii gumeczkę) . Sukienka XXL posiada dekolt zakładany który doda lekkości sylwetce i pięknie wyeksponuje Twoje walory.
Sukienka dla puszystych w tym modelu odpowiednia będzie zarówno dla Pań noszących rozmiar 46/48 ( będzie miała bardzo swobodny fason), ale również świetnie zaprezentuje się w rozmiarze powyżej 52 czy 54 będąc bardziej dopasowana.
Modelka: Standardowo nosi rozmiar około 48 - ma 120 cm w obwodzie biustu i 120 bioder. Wzrost modelki to 168 cm. Fason sukienki jednak jest idealny - świetnie się dopasuje do Twoich krągłości nawet jeżeli nie trafisz idealnie z rozmiarem.
Ula ( brunetka ) standardowo nosi rozmiar odzieży około 50/52 - ma w biuście około 127 cm i w biodrach około 130 cm. Wzrost modelki to 174 cm.