Sposoby płatności

Przelew tradycyjny

 

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia - pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Miej na uwadze, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie pieniędzy mogą potrwać kilka dni roboczych. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie oraz o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu.

 

 

Gdzie mogę znaleźć dane konta ByLola?

 

 

W przypadku wybrania płatności z góry informacje o danych potrzebnych do dokonania przelewu wyświetlą się na stronie potwierdzającej złożenie zamówienia. Ponadto otrzymasz je w e-mailu po dokonaniu zakupu.

 

Możesz je również znaleźć poniżej:

 

Odbiorca:

    ByLola Plus Size Fashion

Adres:

   Słoneczna 28, 16-070 Porosły

Numer konta:

    67195000012006076745010002

Nazwa banku:

    Idea Bank

 

 

W tytule przelewu należy wpisać tylko numer zamówienia.

Należy dokonać oddzielnych przelewów za każde złożone zamówienie.

 

Płatność za pobraniem:

 

 

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier firmy K-ex nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

 

Płatność elektroniczna:  DotPay

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

W ByLola.pl możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Blue Media, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Blue Media posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę ByLola.pl, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

INNI KUPILI RÓWNIEŻ
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl