Czarny pas do pończoch plus size z dzianiny wet look z koronką

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 159,00 zł 159.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czarny pas do pończoch z dzianiny wet look wykończony haftem

 

Seksowny pas do pończoch wykonano z dzianiny wet look wzbogaconej koronkową wstawką. Kipiący erotyzmem, ponętny i zmysłowy pas do pończoch doskonale dopasuje się do sylwetki w rozmiarze XXL, a sznurowany tył zapewni maksimum komfortu.

 

Skład:

88% poliester, 12% elastantan

 

Dostępne rozmiary: 46/48, 50/52, 54/56

 

Bielizna erotyczna plus size w tym modelu została zaprojektowana i uszyta przez polskiego producent specjalizującego się w produkcji bielizny plus size. Produkt świetnej jakości - dbałość o każdy detal. 

 

Koniecznie przed zakupem zapoznaj się tabelą rozmiarową podaną przez producenta poniżej. Pamiętaj, że materiał z którego wykonana jest bielizna plus size w tym modelu jest elastyczny, więc dopasuje się do Twoich krągłości. Rozmiarówka nie jest absolutnie zaniżona i adekwatna do podanych poniżej wymiarów. Jeżeli jesteś na pograniczu rozmiarów, rekomendujemy wybrać rozmiar mniejszy w przypadku tego producenta. Poświęć chwilę, aby określić rozmiar który nosisz w przypadku konkretnie tego modelu bielizny. 

 

UWAGA !!! ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER PRODUKTU, WZGLĘDY HIGIENICZNE, BIELIZNA PO PRZYMIERZENIU NIE PODLEGA WYMIANOM I ZWROTOM PROSIMY WIEC O ROZWAŻNE ZAKUPY .

 

INNI KUPILI RÓWNIEŻ
Garnitur dzianinowy plus size z guzikmi ( r. 46-52)
Garnitur dzianinowy plus size z guzikmi ( r. 46-52)
399,00 zł 299,00 zł
Garnitur plus size - spodnie + marynarka ( r. 46-54)
Garnitur plus size - spodnie + marynarka ( r. 46-54)
299,00 zł 269,00 zł
Koronkowe stringi plus size RIO  ( r. 44-54)
Koronkowe stringi plus size RIO ( r. 44-54)
29,00 zł 19,00 zł
Kurtka zimowa plus size midi BLANCA r. 48-56
Kurtka zimowa plus size midi BLANCA r. 48-56
299,00 zł 229,00 zł
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl